сите категории
5
6
7

Нов производ во 2023 година - штанд за новогодишна елка за санки

Време:-2023 05 10- Посети: 31

Традиционалниот држач за санки и новогодишна елка комбинирани на совршен начин, правејќи ја елката да изгледа посоодветна за вашиот модерен начин на живот, не е потребна јака или здолниште за елка со овој држач за елка.

Ергономски дизајн со користење на најпаметните завртки и навртки за да ви помогне лесно да ја поставите вашата елка.

Жешки категории