сите категории
5
6
7

Нежна

Нежна
Нежна
Нежна
Нежна
Нежна
Нежна
Нежна
Нежна
Нежна
Нежна
Нежна
Нежна
Нежна
Нежна
Нежна
Нежна
Нежна
Нежна
Нежна
Нежна
Нежна
Нежна
Нежна
Нежна
Нежен штанд за дрво

Во куќа полна со радост, топлина и квалитетно поминато време со семејството, нежниот штанд за новогодишна елка ќе додаде само малку дополнително божиќно веселба.

Споделете со вашите пријатели
Боја
 • Нежна
 • Нежна
 • Нежна
 • Нежна
 • Нежна
 • Нежна
 • Нежна
 • Нежна
 • Нежна
 • Нежна
 • Нежна
 • Нежна
големина
 • Медиум
 • Големи
Испраќам барање
ОПИС

Модерен дизајн:Не е потребно здолниште со овој поедноставен и елегантен штанд за новогодишна елка со скандинавски дизајн за вештачки дрвја

Стабилно и лесно склопување:Силни нозе направени од одржливо буково тврдо дрво во комбинација со „пополнувач на простор“ што ви помага да го прилагодите стеблото на вештачкото дрво, едноставниот и ергономски дизајн ви помага да ја поставите вештачката елка мазно и лесно и многу стабилно

Компактно складирање:По завршувањето на сезоната, можете лесно да го расклопите и користите оригиналното и паметно пакување за да го чувате држачот за елката, што заштедува многу простор

димензии: Големината на основата на држачот за новогодишна елка е 22.7*22.7*6.7 инчи за 6ft 6.5ft 7ft 7.5ft 8ft лажна елка

Контактирајте нѐ
ОДНОСЕН ПРОИЗВОД

Жешки категории