сите категории
5
6
7

бор

бор
бор
бор
бор
бор
бор
бор
бор
бор
бор
бор
бор
бор
бор
бор
бор

Дрво гнездо држач за новогодишна елка за живо дрво до 10 стапки Модерен метален држач за новогодишна елка за божиќно украсување на вистинско дрво.

Споделете со вашите пријатели
Боја
  • бор
  • бор
  • бор
  • бор
  • бор
  • бор
  • бор
  • бор
големина
  • Медиум
  • Големи
Испраќам барање
ОПИС

Дизајн на Морден: Комбинацијата на метал и квалитетна изработка на дрво ја прави живата елка да изгледа посоодветна за вашиот модерен начин на живот, не е потребна јака од дрво или традиционално здолниште од дрво со овој современ држач за елка

Стабилно и лесно склопување: Јаки нозе направени од одржливо буково тврдо дрво, ова обезбедува живата елка да стои исправено. Ергономски дизајн со помош на најпаметните завртки и навртки за да ви помогне да ја поставите вашата елка непречено и лесно

Нема истекување: Основата за новогодишна елка може да се наполни со 0.85 галерии вода за да се одржи вистинската елка свежа, високотехнолошко производство во комбинација со најдобриот слој, без грижи за протекување, заштитете ги вашите теписи и подови од вода

Забележете ја големината: штандовите за новогодишни елки поддржуваат живи дрвја со дијаметар до 2 до 5.1 инчи и високи 10 стапки. Ви предлагаме да ја измерите вашата елка за да се уверите дека одговара на овој држач

Повеќе соба и компактен простор за складирање: Дизајнот ви овозможува повеќе простор за подароци под и околу штандот за елката, само мал простор за да го чувате во оригиналното пакување по сезоната


Контактирајте нѐ
ОДНОСЕН ПРОИЗВОД

Жешки категории