сите категории
5
6
7

Космополитскиот

Космополитскиот
Космополитскиот
Космополитскиот
Космополитскиот
Космополитскиот
Космополитскиот
Космополитскиот
Космополитскиот
Космополитскиот
Космополитскиот
Космополитскиот
Космополитскиот
Космополитскиот
Космополитскиот
Космополитскиот
Космополитскиот
Космополитскиот
Космополитскиот
Космополитскиот
Космополитскиот
Космополитскиот
Космополитскиот

Гнездо на дрвото Основа за држач за новогодишна елка за 3ft 4ft 5ft Морден на маса Мини држач за новогодишна елка за новогодишна елка за украсување на Божиќното дрво Cosmopolitan.

Споделете со вашите пријатели
Боја
 • Космополитскиот
 • Космополитскиот
 • Космополитскиот
 • Космополитскиот
 • Космополитскиот
 • Космополитскиот
 • Космополитскиот
 • Космополитскиот
 • Космополитскиот
 • Космополитскиот
 • Космополитскиот
Испраќам барање
ОПИС

Модерен дизајн: Комбинацијата на метал и квалитетна изработка на дрво прави елката да изгледа посоодветна за вашиот домашен стил, не е потребна јака или здолниште со овој космополитски држач за елка

Стабилно и лесно склопување: Јаки нозе направени од одржливо буково тврдо дрво, ова обезбедува живата елка да стои исправено. Ергономски дизајн со помош на најпаметните завртки и навртки за да ви помогне да ја поставите вашата елка непречено и лесно

Погоден за мали простори: Можете да го користите овој држач за елка на вашата маса или на подот, тој е одлично решение за мали простории за живеење, канцеларии, маси

Нема истекување: Основата за новогодишна елка може да се наполни со 0.37 галерии вода за да се одржи вистинската елка свежа, високотехнолошко производство во комбинација со најдобриот слој, без грижи за протекување, заштитете ги вашите теписи и подови од вода

Забележете ја Големината: штандовите за новогодишни елки одговараат на дрва од 1.2 до 3.6" во дијаметар и до 3 стапки до 5 метри високи. Ви предлагаме да ја измерите вашата елка за да бидете сигурни дека одговара на овој држач за дрво

Контактирајте нѐ
ОДНОСЕН ПРОИЗВОД

Жешки категории