сите категории
5
6
7

круната

круната
круната
круната
круната
круната
круната
круната
круната
круната
круната
круната
круната
круната
круната

Гнездо на дрвото држач за новогодишна елка Основен држач за дрво Рачно изработена изработка за 9.8 стапки на реални дрвја ограничено издание за украсување на божиќното дрво без јака од дрво или здолниште не е потребна круна

Споделете со вашите пријатели
Боја
  • круната
  • круната
  • круната
  • круната
  • круната
  • круната
  • круната
Испраќам барање
ОПИС

Рачна изработка: Член на премиум серијата не користи ништо повеќе од најдобрите достапни материјали. Ова рачно изработено уметничко дело ќе го внесе овој природен и современ акцент во вашиот божиќен декор! Создаден за цел живот и предодреден да стане класика за одмор!

Стабилност и лесно склопување: Направени рачно со страст! Направено од одржливо буково тврдо дрво за дополнителна цврстина и стабилност. Ергономски дизајн ќе ви помогне да ја поставите вашата елка брзо и лесно

Голем капацитет за вода: Со големата основа ќе потрошите помалку време за наводнување за да го одржувате вашето дрво свежо. Високо технолошко производство во комбинација со најквалитетни материјали. Не грижи се за истекување. Заштитете го вашиот тепих и подот од вода

Повеќекратна употреба: Може да се користи и за вистински и за вештачки дрвја. Користете го паметниот „Конвертер“ на Tree Nest за вештачки дрвја

Ограничено издание: 20 парчиња ексклузивно направени за сезона 2022. Секое парче оди со единствена сериска табличка и ќе биде испорачано во луксузна кутија за подарок

Контактирајте нѐ
ОДНОСЕН ПРОИЗВОД

Жешки категории