сите категории
5
6
7

Хип

Хип
Хип
Хип
Хип
Хип
Хип
Хип
Хип
Хип
Хип
Хип
Хип
Хип
Хип
Хип
Хип
Хип
Хип
Хип
Хип

Дрво гнездо основа за штанд за новогодишна елка Модерно дрво за украсување на вистинско дрво Божиќно дрво Колкот.

Споделете со вашите пријатели
Боја
 • Хип
 • Хип
 • Хип
 • Хип
 • Хип
 • Хип
 • Хип
 • Хип
 • Хип
 • Хип
големина
 • Медиум
 • Големи
Испраќам барање
ОПИС

Модерен дизајн: Комбинацијата на метал и квалитетна изработка на дрво прави елката да изгледа посоодветна за вашиот домашен стил, не е потребна јака или здолниште со овој држач за елка

Стабилно и лесно склопување: Дрвениот дел од основата на елката изработен од одржливо буково тврдо дрво носи дополнителна сила и стабилност. Ергономски дизајн со најпаметните завртки и навртки кои ќе ви помогнат да ја поставите вашата елка непречено и лесно

Повеќе соба и компактен простор за складирање: Дизајнот ви овозможува повеќе простор за подароци под и околу штандот за елката, само мал простор за да го чувате во оригиналното пакување по сезоната

Контактирајте нѐ
ОДНОСЕН ПРОИЗВОД

Жешки категории