сите категории
5
6
7

Уметност

Уметност
Уметност
Уметност
Уметност
Уметност
Уметност
Уметност
Уметност
Уметност
Уметност
Уметност
Уметност
Уметност
Уметност
Уметност
Уметност
Уметност
Уметност
Уметност
Уметност
Уметност
Уметност
Уметност
Уметност

Гнездо на дрвото Основа за држач за новогодишна елка за 5 стапки на маса Модерен мини држач за новогодишна елка за новогодишна елка Уметност за украсување новогодишна елка

Споделете со вашите пријатели
Боја
 • Уметност
 • Уметност
 • Уметност
 • Уметност
 • Уметност
 • Уметност
 • Уметност
 • Уметност
 • Уметност
 • Уметност
 • Уметност
 • Уметност
големина
 • Медиум
 • Големи
Испраќам барање
ОПИС

Модерен дизајн:Комбинацијата на метал и квалитетна изработка на дрво прави елката да изгледа посоодветна за вашиот домашен стил, не е потребна јака или здолниште со овој држач за елка.

Стабилно и лесно склопување:Дрвениот дел од основата на новогодишната елка изработен од одржливо буково тврдо дрво носи дополнителна сила и стабилност. Ергономски дизајн со помош на најпаметните завртки и навртки за да ви помогне да ја поставите вашата елка непречено и лесно

Погоден за мали простори:Можете да го користите овој држач за елка на вашата маса или на подот, тој е одлично решение за мали простории за живеење, канцеларии, маси

Нема истекување:основата на новогодишната елка може да собере 0.37 галерии вода за да ја одржи вистинската елка свежа, високотехнолошка продукција во комбинација со најдобрата облога, без грижи за истекување и да ги заштити вашите теписи и подови од вода

Забележете ја Големината:Становите за новогодишни елки одговараат на живи новогодишни елки од 1.2 до 3.6" во дијаметар и до 3 стапки до 5 метри високи. Ви предлагаме да ја измерите вашата елка за да бидете сигурни дека одговара на овој држач за дрво

Контактирајте нѐ
ОДНОСЕН ПРОИЗВОД

Жешки категории