сите категории
5
6
7

Совршените здолништа и штандови за новогодишна елка

Нашиот експертски тим за дизајн тесно соработува со трговците на мало за да создаде линија на приспособени држачи и здолништа за дрвја кои ќе ги придружуваат уникатните палети и ентериери што ги сакаат нивните клиенти.

здолништа|Стои

bg
Стенд за дрво за санки

Во куќа полна со радост, топлина и квалитетно време поминато со семејството, паметниот држач за дрво ќе додаде само малку дополнително божиќно веселба. Ова е еден од нашите производи од нашата разновидна колекција. Достапен во повеќе бои, материјали и различни форми и големини. Кликнете на посета за да ја видите нашата комплетна колекција.

Посетете ја колекцијата на штандови >
bg2
Уметнички штанд за дрво

Дрвениот дел од штандот за елката изработен од одржливо буково тврдо дрво носи дополнителна сила и стабилност. Ергономски дизајн со најпаметните завртки и навртки кои ќе ви помогнат да ја поставите вашата елка непречено и лесно.

Дознајте повеќе>
Здолниште од Римското дрво

Инспириран од Римјаните. Ова здолниште е направено од рециклирана пластика која трае со години. Решението за магнет обезбедува беспрекорно поврзување.

Дознајте повеќе>
Текстура дрво здолниште

Прекрасното длабоко здолниште го прави ова здолниште Decal Tree големо. Ова е еден од нашите производи од нашата разновидна колекција. Достапно во одбрани неутрални бои и финиш. Сите здолништа на дрвјата се специјално дизајнирани за вештачки дрвја. Кликнете на посета за да ја видите нашата комплетна колекција.

Посетете ја колекцијата на штандови >
bg5

Изненадување под вашата новогодишна елка

Со целиот синџир на снабдување во наши раце, можеме да создадеме готов производ за да ги задоволиме потребите на трговците на мало каде било во светот.

bg
Стенд за семејно стебло

Комбинацијата на метал и квалитетно дрво прави живата елка да изгледа посоодветна за вашиот модерен начин на живот, не е потребна јака или традиционално здолниште од дрво со овој современ држач за новогодишна елка.

Дознајте повеќе>
Рустикален штанд за дрво

Дрво гнездо на тркалање држач за новогодишна елка со тркала за 7 стапки подлога за држач за елка во живо за вистинска декорација на новогодишна елка Рустик.

Дознајте повеќе>
Космополитски штанд за дрвја

Држач за новогодишна елка Tree Nest за 3ft 4ft 5ft Morden маса за новогодишна мала елка мини држач за новогодишна елка за украсување на новогодишна елка космополитски (Мермер).

Дознајте повеќе>
Минималистички штанд за дрво

Дрво гнездо држач за новогодишна елка за вештачко дрво Држач за новогодишна основа одговара 6 ft 6.5 ft 7 ft 7.5 ft 8 стапки XNUMX стапки лажно дрво стабилна за новогодишна елка Минималистичка.

Дознајте повеќе>
bg

Кои здолништа или дрво стои
Најдобро одговара на вашата продавница?

Трговец на мало >
p1
p1
p1
p1

Вести & Настани

Основани на супериорна изработка, софистициран стил и сеопфатна веселост, го револуционизираме пазарот на куќи за одмор.

 • [реклама: наслов]
  Ограничено издание - Круната

  Член на премиум серијата не користи ништо повеќе од најдобрите достапни материјали.

  Дознајте повеќе>
 • [реклама: наслов]
  Нов производ во 2023 година - Автоматски систем за наводнување за новогодишна елка

  Кутија за подароци/кожна чанта е дизајнирана да се вклопи меѓу сите подароци околу вашето дрво.

  Дознајте повеќе>
[реклама: наслов]
Нов производ во 2023 година - штанд за новогодишна елка за санки

Традиционалниот држач за санки и новогодишна елка искомбинирани заедно на совршен начин, правејќи елката да изгледа посоодветна за вашиот модерен начин на живот.

Дознајте повеќе>
[реклама: наслов]
Пролетниот кантонски саем 2023 година

Три години подоцна, ние сме многу среќни што повторно ќе го отвориме нашиот црвен тепих на саемот во пролетниот кантон 2023 Број на штанд: 11.3 D 03-05 април 23-27 Фаза 2.

Дознајте повеќе>

Жешки категории